» Материалы за Июнь 2017 года

 
 
 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Мектепалы сауықтыру лагері

Автор: admin от 13-06-2017, 05:15, посмотрело: 242

0
Мектепалды сауықтыру лагері 

"1 маусым балалар күніне" орай өткізілген іс - шаралар 
 

Мектепалы сауықтыру лагері

 

Мектепалы сауықтыру лагері

 

Мектепалы сауықтыру лагері

 

Мектепалы сауықтыру лагері

 


Категория: Мерекелік іс-шаралар

 

25 - мамыр "Соңғы қоңырау"

Автор: admin от 13-06-2017, 05:00, посмотрело: 278

1
25 - мамыр "Соңғы қоңырау" 
 
9 сынып түлектері 
 
 

 

25 - мамыр "Соңғы қоңырау"

 


   


Категория: Мерекелік іс-шаралар

 

Аудандық олимпиада жүлдегерлері

Автор: admin от 13-06-2017, 04:52, посмотрело: 200

1

                                                 Аудандық пәндік олимпиада:


р/с

Оқушының аты - жөні

Сы

ныбы

Пәні

Қатысқан байқаудың аты

Алған орны

1

Аманжол Ажар

4

әдебиеттік оқу

«Тәуелсіздігім мақтанышым»

ІІ орын

2

Егізбай Аружан

3

әдебиеттік оқу

«Ыбырай оқулары»

ІІІ орын

3

Оразхан Нұрмұхаммед

4

жоба

«Мен зерттеуге үйренемін»

ІІІ орын

4

Орынбай Арман

4

музыка

«Менің елім – менің болашағым»

Бас жүлде

5

Қалиева Ардақ

7

байқау

«Таң жұлдызы»

Алғыс хат

Категория: Олимпиада жүлдегерлері

 

Мектебіміздің мақтаныштары !!!

Автор: admin от 13-06-2017, 04:49, посмотрело: 229

1

                                              Республикалық байқау:


р/с

Оқушының аты - жөні

Сыныбы

Пәні

Қатысқан байқаудың аты

Алған орны

1

Аманжол Ажар

4

математика

Кенгуру

І орын

2

Бауыржан Жансая

4

математика

Кенгуру

ІІ орын

3

Қожабек Азамат

3

математика

Кенгуру

ІІ орын

4

Жолдасбай Жасулан

9

дүниежүзі тарихы

Золотое руно

ІІ орын

5

Тәжібек Бақыт

5

математика

«Алгорифм»

ІІ орын

6

Қалиева Ардақ

7

математика

«Алгорифм»

ІІІ орын

7

Аманжол Ажар

4

бастауыш сыныптар пәндері

«Қазақстан ұстазы»

І орын

8

Аманжол Ажар

4

бастауыш сыныптар пәндері

ККО

І орын

9

Данетбаева Айым

4

бастауыш сыныптар пәндері

ККО

І орын

10

Назарбаева Гуля

4

бастауыш сыныптар пәндері

ККО

І орын

11

Жиленко Полина

4

бастауыш сыныптар пәндері

ККО

І орын

12

Уразбаева Жұлдыз

4

бастауыш сыныптар пәндері

ККО

І орын

13

Аманжол Ажар

4

3 пәннен

«Ақ бота»

І орын

14

Берикбай Ақниет

8

3 пәннен

«Ақ бота»

ІІ орын

15

Қалхожан Ақжан

8

3 пәннен

«Ақ бота»

ІІ орын

16

Егізба Нұржігіт

5

бейнелеу

«Отаншылдық- ең ізгі сезім»

Бас жүлде

17

Егізба Нұржігіт

5

бейнелеу

«Мейірімділік әлемді құтқарады»

ІІ орын

18

Төлеген Ислам

3

бастауыш сыныптар пәндері

BS-PRESS

ІІІ орын

19

Бауыржан Айым

4

бастауыш сыныптар пәндері

BS-PRESS

ІІІ орын

20

Данетбаева Айым

4

бастауыш сыныптар пәндері

BS-PRESS

ІІІ орын

21

Бекназар Дихан

4

бастауыш сыныптар пәндері

BS-PRESS

ІІІ орын


Облыстық спорттық жарыстарда:


р/с

Жарыстың түрі

Сыныбы

Алған орны, жылы

1

Волейболдан «ҚР Тәуелсіздігіннің 25 жылдығына»

5-6

ІІ орын, 2016 ж

 

Аудандық спорттық жарыстарда:


р/с

Жарыстың түрі

Сыныбы

Алған орны, жылы

1

Волейболдан қыздар арасында

8-9

І орын, 2016 ж

2

Волейболдан ұлдар арасында

8-9

І орын, 2016 ж

3

Футболдан ұлдар арасында

5-9

ІІ орын, 2016 ж

4

Волейболдан

9

ІІІ орын, 2016 ж

5

Футболдан

5-9

ІІ орын, 2016 ж

6

Футболдан ұлдар арасында

5-9

ІІ орын, 2017 ж

7

Волейболдан қыздар арасында

8-9

І орын, 2017 ж


Категория: Оқушылар жетістіктері